Southwest All-District Teams:
Division I
First team
Abby Bode, Oak Hills
Avery Gottlieb, Oak Hills
Haley Ferguson, Beavercreek
Aubrey Smith, Lebanon
Avery Fielman, Milford
Ella Teubner, Lebanon
Katelyn Polido, Hamilton
Niki Bode, Oak Hills
Hayley Arnold, Centerville
Chandler Hoskins, Miamisburg
Second team
Ava Hensley, Fairfield
Meghan McClellan, Milford
Reagan Vunak, Lebanon
Kyla Conley, Western Brown
Annabelle Geiser, Mason
Lilly Iden, Talawanda
Addie McBrayer, Mason
Alley Haas, Miamisburg
Ashley Arnold, Centerville
Sam Pennington, Mason
Honorable mention
Tionna Bright, Lakota West
Sophia Martin, Seton
Callie Allison, Milford
Karley Clark, Fairfield
Emily Schappacher, Hamilton
Ardyn Hopf, Centerville
Isabelle Noble, Kings
Kassidy Seger, Harrison
Campbell Beatty, West Clermont
Savanna Frysinger, West Clermont
Division II
First team
Zoey Burns, Greenville
Camrynn Linneman, Taylor
Brenna Fyffe, Kenton Ridge
Sydney Doyle, Clinton-Massie
Kirsten Wright, Kenton Ridge
Kylie Ropp, Kenton Ridge
Second team
Halle Klaiber, Badin
Jaycee Bailey, Goshen
Marissa Pine, Graham
Anna Engler, Chaminade Julienne
Mary Yuhasz, Archbishop Alter
Jordan Richey, Belmont
Honorable mention
Kenzie Roseburrough, Benjamin Logan
Kiera Kirk, New Richmond
Skylar Fletcher, Greenville
Riley Fugett, Chaminade Julienne
Rhea Harner, Benjamin Logan
Kadence Nichols, Stivers
Division III
First team
Alaina Eldridge, Carlisle
Madison Brentlinger, Indian Lake
Haley Johnson, Bethel-Tate
Brenna Cobb, Anna
Paige Burrell, Arcanum
Gina Wilson, Deer Park
Second team
Mylee Jones, Milton Union
Jacqueline Kadel, Miami East
Tiffany Drewry, Clermont Northeastern
Ava Winchester, Norwood
Kylie Baily, Waynesville
Madison Maxson, Miami East
Honorable mention
Savannah Smith, Reading
Ally Thompson, Bethel-Tate
Alexia Lander, Cincinnati Country Day
Haylee Edwards, Indian Lake
Maddie Almeter, Waynesville
Mackenzie Dixon, Indian Lake
Division IV
First team
Nigella Reck, Covington
Meg Rogers, Covington
Makena Hoying, Russia
Kaylee Wells, Southeastern
Alaina Snow, Riverside
Second team
Reese Goubeaux, Russia
Adyson Rodgers, Cedarville
Reese Wells, Southeastern
Aubrey Turner, Fort Loramie
Kenley Polston, Fayetteville-Perry
Kate Ruhenkamp, Fort Loramie
Honorable mention
Lilly Greene, Triad
Cori Haines, Newton
Kaite Maier, Houston
Jade Copas, Riverside
Jocelyn Gray, Franklin Monroe
Sienna Montgomery, Newton