default
Member
2011 Lancaster Softball Classic
Friday April 15th
At Miller Park
F1 4:00 pm No Game
F2 4:00 pm Central Crossing vs. Lancaster
F3 4:00 pm No Game
F4 4:00 pm Edison vs. Licking Hts
F1 5:45 pm Ridgedale vs. Newark Catholic
F2 5:45 pm Indian Creek vs. J. Alder
F3 5:45 pm Sheridan vs. Olentangy
F4 5:45 pm Norwayne vs. Liberty Union
F1 7:30 pm John Glenn vs. Northwest
F2 7:30 pm Bryan vs. Groveport
F3 7:30 pm Vinton Co. vs. Centennial
F4 7:30 pm Waite vs. Whitehall
F1 9:15 pm Dover vs. West Geauga
F2 9:15 pm Pitsfield Sutherland vs. Eastlake North
F3 9:15 pm Waterloo vs. West Holmes
F4 9:15 pm Wheelersburg vs. Windham
Friday April 15th
At Martens Park
F5 5:45 pm Fisher Catholic vs. Bishop Ready
F6 5:45 pm Berne Union vs. Mt. Gilead
F8 5:45 pm Elgin vs. Heath
Saturday April 16th
At Miller Park
F1 10:00 am Eastlake North vs. Norwayne
F2 10:00 am Liberty Union vs. John Glenn
F3 10:00 am Olentangy vs. Edison
F4 10:00 am Waterloo vs. Bryan
F1 11:45 am Unioto vs. Central Crossing
F2 11:45 am Lancaster vs. Dover
F3 11:45 am Edison vs. Vinton County
F4 11:45 am West Holmes vs. Bishop Ready
F1 1:30 pm Jonathan Alder vs. Eastlake North
F2 1:30 pm Waite vs. Pittsford Sutherland (NY)
F3 1:30 pm Olentangy vs. Groveport
F4 1:30 pm Whitehall vs. West Geuaga
F1 3:15 pm Norwayne vs. Whitehall
F2 3:15 pm Pittsford Sutherland (NY) vs. Unioto
F3 3:15 pm Liberty Union vs. Elgin
F4 3:15 pm Bishop Ready vs. Mt. Gilead
F1 5:00 pm Dover vs. Northwest
F2 5:00 pm Lancaster vs. West Geuaga
F3 5:00 pm Elgin vs. Fairfield Union
F4 5:00 pm Groveport vs. Central Crossing
Saturday April 16th
At Martens Park
F5 10:00 am Fairfield Union vs. Waite
F6 10:00 am Jonathan Alder vs. Sheridan
F7 10:00 am Berne Union vs. Wheelersburg
F8 10:00 am Circleville vs. Centennial
F5 11:45 am Heath vs. Northwest
F6 11:45 am Fisher Catholic vs. Fairfield Christian
F7 11:45 am Windham vs. Ridgedale
F8 11:45 am Wheelersburg vs. Mt. Gilead
F5 1:30 pm Licking Hts. Vs. Bryan
F6 1:30 pm Circleville vs. Fisher Catholic
F7 1:30 pm Newark Catholic vs. John Glenn
F8 1:30 pm Sheridan vs. Centennial
F5 3:15 pm Licking Hts. vs. Indian Creek
F6 3:15 pm Windham vs. Fairfield Christian
F7 3:15 pm Berne Union vs. Ridgedale
F8 3:15 pm Vinton Co. vs. Newark Catholic
NO 5:00 pm games at Martens!!!!!!!!!!!!!
Saturday April 16th
At Lancaster High School
LHS 12:30 pm Waterloo vs. Indian Creek
LHS 2:15 pm West Holmes vs. Heath
** Fields 1 through 4 are located at Miller Park (F1, F2, F3 and F4)
**Fields 5 through 8 are located at Martens Park (F5, F6, F7 and F8)
Friday April 15th
At Miller Park
F1 4:00 pm No Game
F2 4:00 pm Central Crossing vs. Lancaster
F3 4:00 pm No Game
F4 4:00 pm Edison vs. Licking Hts
F1 5:45 pm Ridgedale vs. Newark Catholic
F2 5:45 pm Indian Creek vs. J. Alder
F3 5:45 pm Sheridan vs. Olentangy
F4 5:45 pm Norwayne vs. Liberty Union
F1 7:30 pm John Glenn vs. Northwest
F2 7:30 pm Bryan vs. Groveport
F3 7:30 pm Vinton Co. vs. Centennial
F4 7:30 pm Waite vs. Whitehall
F1 9:15 pm Dover vs. West Geauga
F2 9:15 pm Pitsfield Sutherland vs. Eastlake North
F3 9:15 pm Waterloo vs. West Holmes
F4 9:15 pm Wheelersburg vs. Windham
Friday April 15th
At Martens Park
F5 5:45 pm Fisher Catholic vs. Bishop Ready
F6 5:45 pm Berne Union vs. Mt. Gilead
F8 5:45 pm Elgin vs. Heath
Saturday April 16th
At Miller Park
F1 10:00 am Eastlake North vs. Norwayne
F2 10:00 am Liberty Union vs. John Glenn
F3 10:00 am Olentangy vs. Edison
F4 10:00 am Waterloo vs. Bryan
F1 11:45 am Unioto vs. Central Crossing
F2 11:45 am Lancaster vs. Dover
F3 11:45 am Edison vs. Vinton County
F4 11:45 am West Holmes vs. Bishop Ready
F1 1:30 pm Jonathan Alder vs. Eastlake North
F2 1:30 pm Waite vs. Pittsford Sutherland (NY)
F3 1:30 pm Olentangy vs. Groveport
F4 1:30 pm Whitehall vs. West Geuaga
F1 3:15 pm Norwayne vs. Whitehall
F2 3:15 pm Pittsford Sutherland (NY) vs. Unioto
F3 3:15 pm Liberty Union vs. Elgin
F4 3:15 pm Bishop Ready vs. Mt. Gilead
F1 5:00 pm Dover vs. Northwest
F2 5:00 pm Lancaster vs. West Geuaga
F3 5:00 pm Elgin vs. Fairfield Union
F4 5:00 pm Groveport vs. Central Crossing
Saturday April 16th
At Martens Park
F5 10:00 am Fairfield Union vs. Waite
F6 10:00 am Jonathan Alder vs. Sheridan
F7 10:00 am Berne Union vs. Wheelersburg
F8 10:00 am Circleville vs. Centennial
F5 11:45 am Heath vs. Northwest
F6 11:45 am Fisher Catholic vs. Fairfield Christian
F7 11:45 am Windham vs. Ridgedale
F8 11:45 am Wheelersburg vs. Mt. Gilead
F5 1:30 pm Licking Hts. Vs. Bryan
F6 1:30 pm Circleville vs. Fisher Catholic
F7 1:30 pm Newark Catholic vs. John Glenn
F8 1:30 pm Sheridan vs. Centennial
F5 3:15 pm Licking Hts. vs. Indian Creek
F6 3:15 pm Windham vs. Fairfield Christian
F7 3:15 pm Berne Union vs. Ridgedale
F8 3:15 pm Vinton Co. vs. Newark Catholic
NO 5:00 pm games at Martens!!!!!!!!!!!!!
Saturday April 16th
At Lancaster High School
LHS 12:30 pm Waterloo vs. Indian Creek
LHS 2:15 pm West Holmes vs. Heath
** Fields 1 through 4 are located at Miller Park (F1, F2, F3 and F4)
**Fields 5 through 8 are located at Martens Park (F5, F6, F7 and F8)