default
Member
Schedule by team
Buckeye Heat 01
Saturday Sept 14
10:30am Diamond B vs Lasers Green
1:30pm Diamond D vs Diamonds Black
4:30pm Diamond D vs Mason Thunder 02
Sunday Sept 15
1:30pm Diamond C vs Liberty Blazers 01
3pm Diamond C vs Storm 01
4:30 pm Diamond C vs Hawks 01 Robinson
Buckeye Heat 02
Saturday Sept 14
10:30am Diamond C vs MV Xpress Gardner
Noon Diamond B vs Classics 02
Sunday Sept 15
10:30am Diamond A vs Stingrays 02
Noon Diamond B vs PC Sting 01
3pm Diamond D vs HOH Havoc
Classics '02
Saturday Sept 14
9am Diamond D vs PC Sting 01
Noon Diamond B vs Buckeye Heat 02
1:30pm Diamond B vs Lasers Green
Sunday Sept 15
10:30am Diamond D vs Liberty Blazers 01
Noon TVWMS vs Mason Thunder
3:30pm Diamond VE Doom 02
Diamonds 01 Black
Saturday Sept 14
Noon Diamond D vs Glory '01
1:30pm Diamond D vs Buckeye Heat 01
4:30pm Diamond A vs Sabotage 02
Diamonds 01 Orange
Sunday Sept 15
10:30am Diamond B vs Glory 01
Noon Diamond A vs Vipers 01
4:30pm Diamond D vs Stingrays 01
Doom 02
Saturday Sept 14
10:30am Diamond A vs MV Xpress Husic
1;30pm Diamond C vs Sabotage 02
3pm Diamond C vs Vikings Elite 02
Sunday Sept 15
11am Diamond C vs MV Xpress Gardner
1:30pm Diamond A vs Vipers 01
3:30pm Diamond VE vs Classics 02
GC Elite 02
Saturday Sept 14
9am Diamond B Viking Elite 02
Noon Diamond A OFC Heat 02
3pm Diamond VE Storm Blue
Glory 01
Saturday Sept 14
Noon Diamond D Diamonds Black 01
3pm Diamond A vs Storm 02
4:30pm Diamond D vs Lasers Green
Sunday Sept 15
9am Diamond C vs PC Sting 01
10:30am Diamond B vs Diamonds 01 Orange
1:30pm Diamond D vs Singrays 01
Hawks 01 Robinson
Sunday Sept 15
Noon Diamond D vs Lasers White
3pm Diamond B vs Lasers Green
4:30pm Diamond C vs Buckeye Heat 01
HOH Havoc
Sunday Sept 15
9am Diamond A vs Stingrays 02
12:30pm Diamond VE vs Storm Blue
3pm Diamond D vs Buckeye Heat 02
Lasers Green
Saturday Sept 14
10:30am Diamond B vs Buckeye Heat 01
1:30pm Diamond B vs Classics 02
4:30pm Diamond C vs Glory 01
Sunday Sept 15
10:30am Diamond D vs Stingrays 01
Noon Diamond C vs Storm 01
3pm Diamond B vs Hawks 01 Robinson
Lasers White
Sunday Sept 15
Noon Diamond D vs Hawks 01 Robinson
3pm TVWMS vs Mason Thunder 02
4:30pm Diamond A vs Storm 01
Liberty Blazers 01
Sunday Sept 15
10:30am Diamond C vs Classics 02
1:30pm Diamond C vs Buckeye Heat 01
3pm Diamond A vs PC Sting 01
Mason Thunder 02
Saturday Sept 14
Noon TVWMS vs Viking Elite 02
1:30pm TVWMS vs MV Xpress Gardner
4:30 pm Diamond D Buckeye Heat 01
Sunday Sept 15
10:30am Diamond VE vs Sabotage 02
Noon TVWMS vs Classics 02
3pm TVWMS vs Lasers White
MV Xpress Husic
Saturday Sept 14
10:30am Diamond A vs Doom 02
1:30pm Diamond A vs Stingrays 02
3pm Diamond B vs Pc Sting 01
Buckeye Heat 01
Saturday Sept 14
10:30am Diamond B vs Lasers Green
1:30pm Diamond D vs Diamonds Black
4:30pm Diamond D vs Mason Thunder 02
Sunday Sept 15
1:30pm Diamond C vs Liberty Blazers 01
3pm Diamond C vs Storm 01
4:30 pm Diamond C vs Hawks 01 Robinson
Buckeye Heat 02
Saturday Sept 14
10:30am Diamond C vs MV Xpress Gardner
Noon Diamond B vs Classics 02
Sunday Sept 15
10:30am Diamond A vs Stingrays 02
Noon Diamond B vs PC Sting 01
3pm Diamond D vs HOH Havoc
Classics '02
Saturday Sept 14
9am Diamond D vs PC Sting 01
Noon Diamond B vs Buckeye Heat 02
1:30pm Diamond B vs Lasers Green
Sunday Sept 15
10:30am Diamond D vs Liberty Blazers 01
Noon TVWMS vs Mason Thunder
3:30pm Diamond VE Doom 02
Diamonds 01 Black
Saturday Sept 14
Noon Diamond D vs Glory '01
1:30pm Diamond D vs Buckeye Heat 01
4:30pm Diamond A vs Sabotage 02
Diamonds 01 Orange
Sunday Sept 15
10:30am Diamond B vs Glory 01
Noon Diamond A vs Vipers 01
4:30pm Diamond D vs Stingrays 01
Doom 02
Saturday Sept 14
10:30am Diamond A vs MV Xpress Husic
1;30pm Diamond C vs Sabotage 02
3pm Diamond C vs Vikings Elite 02
Sunday Sept 15
11am Diamond C vs MV Xpress Gardner
1:30pm Diamond A vs Vipers 01
3:30pm Diamond VE vs Classics 02
GC Elite 02
Saturday Sept 14
9am Diamond B Viking Elite 02
Noon Diamond A OFC Heat 02
3pm Diamond VE Storm Blue
Glory 01
Saturday Sept 14
Noon Diamond D Diamonds Black 01
3pm Diamond A vs Storm 02
4:30pm Diamond D vs Lasers Green
Sunday Sept 15
9am Diamond C vs PC Sting 01
10:30am Diamond B vs Diamonds 01 Orange
1:30pm Diamond D vs Singrays 01
Hawks 01 Robinson
Sunday Sept 15
Noon Diamond D vs Lasers White
3pm Diamond B vs Lasers Green
4:30pm Diamond C vs Buckeye Heat 01
HOH Havoc
Sunday Sept 15
9am Diamond A vs Stingrays 02
12:30pm Diamond VE vs Storm Blue
3pm Diamond D vs Buckeye Heat 02
Lasers Green
Saturday Sept 14
10:30am Diamond B vs Buckeye Heat 01
1:30pm Diamond B vs Classics 02
4:30pm Diamond C vs Glory 01
Sunday Sept 15
10:30am Diamond D vs Stingrays 01
Noon Diamond C vs Storm 01
3pm Diamond B vs Hawks 01 Robinson
Lasers White
Sunday Sept 15
Noon Diamond D vs Hawks 01 Robinson
3pm TVWMS vs Mason Thunder 02
4:30pm Diamond A vs Storm 01
Liberty Blazers 01
Sunday Sept 15
10:30am Diamond C vs Classics 02
1:30pm Diamond C vs Buckeye Heat 01
3pm Diamond A vs PC Sting 01
Mason Thunder 02
Saturday Sept 14
Noon TVWMS vs Viking Elite 02
1:30pm TVWMS vs MV Xpress Gardner
4:30 pm Diamond D Buckeye Heat 01
Sunday Sept 15
10:30am Diamond VE vs Sabotage 02
Noon TVWMS vs Classics 02
3pm TVWMS vs Lasers White
MV Xpress Husic
Saturday Sept 14
10:30am Diamond A vs Doom 02
1:30pm Diamond A vs Stingrays 02
3pm Diamond B vs Pc Sting 01