Here are the Southwest All-District selections at least. If anyone has other districts, please post them. There is no legitimate reason to withhold.
Division I
First team
K.K. Mathis, senior, pitcher, Lakota West
Belle Hummel, senior, outfielder, Lakota West
Haley Ferguson, sophomore, pitcher, Beavercreek
Avery Gottlieb, junior, pitcher, Oak Hills
Niki Bode, junior, shortstop, Oak Hills
Ella Teubner, freshman, outfielder, Lebanon
Molly Grace, senior, shortstop, Lakota West
Sam Pennington, junior, outfielder, Mason
Ashley Arnold, junior, outfielder, Centerville
Carmynn Bonner, senior, outfielder, Northmont
Second team
Lauren Holt, senior, catcher, Little Miami
Abby Bode, senior, second base, Oak Hills
Hayley Arnold, sophomore, pitcher, Centerville
Reagan Vunak, junior, catcher, Lebanon
Avery Fielman, junior, third base, Milford
Gabi Farris, senior, outfielder, Ursuline Academy
Abbie Kielholz, senior, catcher, Miamisburg
Bailey Manos, senior, outfielder, Harrison
Ardyn Hopf, sophomore, catcher, Centerville
Sophia Martin, junior, shortstop, Seton
Honorable mention
Madison Henry, senior, pitcher, Mercy McAuley
Molly Koesters, senior, first base, Beavercreek
Brooklyn Stewart, senior, catcher, Milford
Anna Trimble, junior, shortstop, Little Miami
Heather Lausche, senior, catcher, Mount Notre Dame
Abby Welbaum, junior, pitcher, Troy
Chandler Hoskins, junior, shortstop, Miamisburg
Caylee Roe, junior, catcher, Piqua
Katelyn Polido, junior, shortstop, Hamilton
Briana Lavender, senior, outfielder, Troy
Division II
First team
Kayla Drake, senior, third base, Clinton-Massie
Alyana Crouch, junior, pitcher, Ross
Camrynn Linneman, sophomore, pitcher, Taylor
Susie Blocher, senior, shortstop, Greenville
Dani Ross, senior, shortstop, Shawnee
Audrey Fyffe, senior, catcher, Kenton Ridge
Second team
Ashley Lykins, senior, shortstop, New Richmond
Chameron Vanden Eynden, junior, outfielder, Goshen
Emily Skelly, senior, third base, Urbana
Riley Fugett, junior, pitcher, Chaminade Julienne
Anna Engler, junior, second base, Chaminade Julienne
Ashlyn Zimmer, junior, third base, Greenville
Honorable mention
Ashley Aselage, senior, first base, Tippecanoe
Sydney Doyle, freshman, outfielder, Clinton-Massie
Adi Johnson, junior, outfielder, Ross
Myrissa Combs, sophomore, catcher, Ross
Megan Kelly, senior, second base, Shawnee
Mikayla Rash, senior, pitcher, Batavia
Division III
First team
Rylyn Dyer, senior, pitcher, Georgetown
Savannah Smith, junior, pitcher, Reading
Kyleigh Kirby, senior, pitcher, Miami East
Tara Fritsher, senior, pitcher Versailles
Haley Johnson, sophomore, outfielder, Bethel-Tate
Ellie Fout, senior, first base, Arcanum
Second team
Gina Wilson, sophomore, catcher, Deer Park
Kylie Bailey, freshman, shortstop, Waynesville
Kaylee Lawson, senior, shortstop, Carlisle
Sydney Morris, senior, first base, Carlisle
Avery Neth, junior, pitcher, Williamsburg
Makenna Reno, senior, outfielder, Greeneview
Honorable mention
Peyton Garbig, senior, pitcher, Arcanum
Jaqueline Kadel, freshman, outfielder, Miami East
Sadie Trisel, junior, catcher, Greeneview
Meghan McCans, senior, outfielder, Arcanum
Kalli Teeters, senior, outfielder, Miami East
Katelyn Houser, sophomore, outfielder, Northeastern
Division IV
First team
Austy Miller, senior, catcher, Bradford
Addie DeLong, sophomore, shortstop, Mechanicsburg
Makena Hoying, junior, pitcher, Russia
Riley Hammonds, senior, catcher, Russia
Nylani Beireis, senior, pitcher, Bradford
Nigella Reck, junior, shortstop, Covington
Second team
Aubrey Baker, senior, outfielder, Fort Loramie
Jasalyn Sartin, sophomore, pitcher, Mechanicsburg
Taylor Lewis, senior, pitcher, Southeastern
Izabella Waddle, sophomore, pitcher, Fayetteville-Perry
Alaina Snow, junior, pitcher, Riverside
Megan Maier, senior, catcher, Houston
Honorable mention
Ella McCombs, junior, shortstop, Southeastern
Kenzie Lykins, senior, first base, Tri-County North
Jordan Mechlin, junior, outfielder, Fayetteville-Perry
Abby Fike, senior, third base, Bradford
Sarah Coyle, senior, shortstop, Cincinnati Country Day
Seanna Montgomery, freshman, outfielder, Newton