Thursday’s Pool Play
At Marathon Diamonds 2
Hancock Heat vs. Toledo Wizards-Beaubien, 6
Hancock Heat vs. Columbus Grove NWO Lady Buckeyes, 8
At Marathon Diamonds 3
Holland Wizards-Kujawa vs. Westerville Central Ohio Ice 16U, 6
Wizards-Kujawa vs. Columbus Lady Lazers White, 8
At Marathon Diamonds 4
Rocky River MC Madness vs. Wauseon Wizards-Geis, 6
Wizards-Geis vs. Perrysburg Wizards Elite 94, 8
Friday's Pool Play
At Marathon Diamonds 2
Gahanna Ohio Dragons 93 vs. Wheelersburg Ohio Stingrays-Blair, 8 a.m.
Dayton Ohio Hawks 93 vs. Cincinnati Cincy Static, 10 a.m.
Cincy Static vs. Buckeye Heat 94's, noon
Ohio Hawks 93 vs. Buckeye Heat 94's, 2:30
At Marathon Diamonds 3
Alliance Mad Dogs vs. Raymond Heart of Ohio Explosion, 8 a.m.
Ohio Stingrays-Blair vs. Willoughby Hills Ohio Hurricanes-Bustos, 10 a.m.
Heart of Ohio Explosion vs. Akron Ohio Ice 16U, noon
Ohio Ice 16U vs. Mad Dogs, 2 p.m.
At Marathon Diamonds 4
Galena Central Ohio Ice 15U vs. Reynoldsburg Ohio Dragons 94, 8:30 a.m.
Central Ohio Ice vs. Lady Lasers White, 10:30. a.m.
Central Ohio Ice 15U vs. Grafton Tidalwaves, 12:30
Ohio Dragons 94 vs. Tidalwaves, 2:30
At Marathon Diamonds 5
Felicity Cincy Doom vs. West Mansfield Heart of Ohio Force, 8:30 a.m.
Heart of Ohio Force vs. Clinton Ohio Wolfpack, 10:30 a.m.
Cincy Doom vs. Ohio Wolfpack 12:30
Ohio Classics Black vs. Ashland Stock Pack, 2:30
At Lady Trojan Softball Field
Ohio Classics Black vs. Greenville Ohio Wave Rosinski, 8 a.m.
Ohio Wave Rosinski vs. Stock Pack, 10 a.m.
Wizards-Beaubein vs. NWO Lady Buckeyes, noon
MC Madness 16U vs. Wizards Elite 94, 2
At Van Buren Sports Complex 1
Ohio Hawks 94 Black vs. Elyria Softball-Howser, 8 a.m.
Elyria Softball-Howser vs. Farmington Valleye Extreme-Patchin , 10 a.m.
Ohio Hawks 94 Black vs. Valley Extreme-Patchin, noon
Ohio Dragons 93 vs. Ohio Hurricanes-Bustos, 2
At Van Buren Sports Complex 2
Sunman, IN Cincy Flames vs. Columbus Lady Lazers Scarlet, 8 a.m.
Columbus Lady Lazers Scarlet vs. Akron Tigerlillies 16U, 10 a.m.
Mogadore Suffield Lady Bugs vs. Springfield Ohio Blast, noon
Cincy Flames vs. Akron Tigerlillies 16U, 2
At Van Buren Sports Complex 3
Urbana Cincy Doom North vs. Suffield Lady Bugs, 8:30 a.m.
Ohio Saphires vs. Buckeye Heat-Toledo, 10:30 a.m.
Buckeye Heat-Toledo vs. Centerville Miami Valley Express-Pearson 12:30
Ohio Saphires vs. Miami Valley Express-Pearson, 2:30
At Van Buren Sports Complex 4
Ohio Classics Purple vs. Uniontown Ohio Ice Black 15U, 8:30 a.m.
Ohio Ice Black 15U vs. Andover Ohio Jaguars, 10:30 a.m.
Ohio Jaguars vs. Ohio Classics Purple, 12:30
Cincy Doom North vs. Ohio Blast, 2:30